Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Dyrektor placówki informuje, iż:

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia podpisują oświadczenie woli przyjęcia dziecka do Przedszkola Samorządowego nr 7 "Kasztanowy Zakątek" w Białymstoku w terminie do 29 czerwca 2020 r. do godz. 15.00

Druk oświadczenia dostępny jest w przedszkolu oraz na stronie internetowej

(KLIKNIJ ABY POBRAĆ PDF)

 

- Zachęcamy do elektronicznego potwierdzania woli poprzez przesłanie skanu podpisanego oświadczenia (lub bardzo wyrażnego zdjęcia)  na adres e-mail przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Oświadczenie można również złożyć osobiście w przedszkolu, do specjalnie ustawionej w holu skrzynki (oświadczenia są dostępne przy tejże skrzynce).

Niepodpisanie ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu i będzie skutkować skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych.