Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

Z radością informujemy, iz dwa projekty zgłoszone przez nasze przedszkole zostały zaakceptowane do realizacji przez Narodowe Biuro eTwinning. Pierwszy z nich "The Billingual very hyngry catepillar" będzie realizowany z udziałem placówek partnerskich z Hiszpanii i Słowacji. Drugi: "English through songs and arts" obejmie placówki z Litwy, Hiszpanii i Polski. Oba projekty będą realizaowne w grupach III i V.

001

etw certificate 166752 pl page 001