Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W ubiegłym tygodniu grupy I i IV rozpoczęły realizację projektu Pocztówkowo. Dzieci dowiedziały się dokąd muszą wysłać kartki. Znaleźliśmy te miasta na mapie, zobaczylismy czy to daleko czy blisko od naszego miasta, panie wspomniały dzieciom z czego słyną Toruń i Wrocław. Potem starsze dzieci napisały do swoich kolegow króki list, i udały się na pocztę, aby go wysłać wraz z pocztówką z Białegostoku.