Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W ostatnim czasie pan Listonosz odwiedza dość często przedszkolaki z grup I i IV. Tym razem dotarły do nas kartki od zaprzyjaźnionych przedszkolaków z Gdyni i Katowic.

Mapa Polski3

Po dość długim okresie oczekiwania dzieci z grup I i IV dostały kolejne przesyłki w ramach projektu "Pocztówkowo". Tym razem doszły do nas przesyłki z Warszawy i Jasła. I tak nasza mapa powoli się zapełnia!

Mapa Polski2

W kolejnym miesiącu, dzieci z grup I i IV realizujące projekt edukacyjny "Pocztówkowo" miały okazję wysłać swoje kartki pocztowe do Łodzi oraz Krakowa. Jak zwykle najpierw panie opowiedziały kilka słów o tych miastach.

W listopadzie dzieci z grup I i IV, w ramach realizacji projektu "Pocztówkowo" otrzymały przesyłkę od przemiłych przedszkolaków z Barczewa, w województwie warmińsko - mazurskim.

W listopadzie, dzieci z grup I i IV realizujące projekt "Pocztówkowo" otrzymały bardzo miłą przesyłkę z Kielc. Niestety jeden z listów nie dotarł, ale liczymy, że przybędzie do nas w grudniu.

Mapa Polski1