Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W listopadzie, dzieci z grup I i IV realizujące projekt "Pocztówkowo" otrzymały bardzo miłą przesyłkę z Kielc. Niestety jeden z listów nie dotarł, ale liczymy, że przybędzie do nas w grudniu.

Mapa Polski1

W kolejnym miesiącu, dzieci z grup I i IV realizujące projekt edukacyjny "Pocztówkowo" miały okazję wysłać swoje kartki pocztowe do Łodzi oraz Krakowa. Jak zwykle najpierw panie opowiedziały kilka słów o tych miastach.

W minionym tygodniu, dzieci z grup I i IV spotkały się, aby przygotować przesyłki do kolejnych miast: Gorzowa Wielkopolskiego oraz Puław. Jak zwykle najpierw sprawdzilismy na mapie, gdzie owe miasta leżą, a następnie przygotowaliśmy przesyłki. W ramach promowania naszego regionu wysłaliśmy wraz z pocztówkami legendę o powstaniu Białegostoku. Mamy nadzieję, że spodoba się dzieciakom z województw lubelskiego oraz lubuskiego. A my oczekujemy na przesyłki adresaowane do nas.

A może i Was zainteresuje legenda o powstaniu Białegostoku? Proszę bardzo:

legenda 1

W październiku dzieci z grup I i IV otrzymały przemiłą przesyłkę od "Zajączków" - grupy 3-latków z przedszkola w Szczecinie. Przedszkolaki bardzo ucieszyły się z pocztówki i listu. Nasza mapa powoli się zapełnia ....

Mapa Polski1

W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy I i IV otrzymały pierwsze przesyłki w ramach projektu "Pocztówkowo". Najpierw pocztówka przyszła od zaprzyjaźnionych przedszkolaków z Torunia. Wraz z nią - kilka niespodzianek dotyczących tego miasta. Następnie dostalismy bardzo miły list z mista krasnali - Wrocławia. Nasza mapa powoli bedzie się zapełniać, liczymy na to!

 

POCZTÓWKOWO

 

Mapa Polski