Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy I i IV otrzymały pierwsze przesyłki w ramach projektu "Pocztówkowo". Najpierw pocztówka przyszła od zaprzyjaźnionych przedszkolaków z Torunia. Wraz z nią - kilka niespodzianek dotyczących tego miasta. Następnie dostalismy bardzo miły list z mista krasnali - Wrocławia. Nasza mapa powoli bedzie się zapełniać, liczymy na to!

 

POCZTÓWKOWO

 

Mapa Polski

W ubiegłym tygodniu grupy I i IV rozpoczęły realizację projektu Pocztówkowo. Dzieci dowiedziały się dokąd muszą wysłać kartki. Znaleźliśmy te miasta na mapie, zobaczylismy czy to daleko czy blisko od naszego miasta, panie wspomniały dzieciom z czego słyną Toruń i Wrocław. Potem starsze dzieci napisały do swoich kolegow króki list, i udały się na pocztę, aby go wysłać wraz z pocztówką z Białegostoku.

Miło jest nam poinformować, iż grupy I i IV biorą udział w ogólnopolskim projekcie "Pocztówkowo"

pocztówkowo