Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W piątek, 4 października, grupę II odwiedziła mama Olka, która w ramach projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" przeczytała dzieciom wspaniałą książeczkę pt. "Nie bój się misiu!". Przedszkolakom ogromnie podobała się i treść i przepiękne ilustracje. A Oluś miał tego misia ze sobą :) Pani Jutynce gorąco dziękujemy!

W kolejnej odsłonie projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" przedszkolaki maja okazję zapoznać się z tajnikami pracy kucharza. Dzieci poznają przedszkolną kuchnię, ale przede wszystkim same próbują swoich sił w "kucharzeniu". Maluszki z grupy I, we środę, same przygotowały sobie śniadanie.

W październiku i listopadzie grupy I i IV realizując projekt "Mały miś w świecie wielkiej literatury" zgłębiały pojęcie partiotyzmu. Maluszki,  bardzo uważnie uczyły się o symbolach narodowych: fladze, herbie i hymnie a starszaki pogłębiały swoja wiedzę, realizowały ciekawe zajęcia, śpiewały partiotyczne piosenki, słuchały czytanych wierszy i legend.

Panie Ania i Kasia zorganizowały szkolenie dotyczące wykonywania dekoracji na Świeto Niepodległości.

Efektem finalnym starań całego przedszkola była uroczysta akademia, połączona z próbą pobicia rekordu w jednoczesnym spiewaniu hymnu narodowego, 9 listopada 2018r. o godzinie 11.11.

W poniedziałek, 26 listopada, grupy I i IV, w ramach realizowanego projektu "Mały miś w świecie wielkiej literatury", gościły w swoich progach pana Łukasz - konsultatnta oświatowego wydawnictwa MAC. Pan Łukasz przeczytał dzieciom fragmenty książki pt. "". Serdecznie dziękujemy za odwiedziny!

We wrześniu wystartował projekt Mały MIś w świecie wielkiej literatury. Dzieci z grup I i IV mają juz swoje misie. Maluszki mają misia Rysia a starszaki z gr IV misia Kasztanka. W tym miesiącu wspólnie z misiem dzieci uczyły się samodzielności oraz tego jak powinien zachowac się przedszkolak będąc w przedszkolu.

Nasze misie rozpoczęły również wędrówkę po domach przedszkolaków. Po co? Po to by wspólnie czytać. I z tego co mi misie na ucho szeptały jest im w waszych domach bardzo miło. Oby tak dalej!

Grupa I

Grupa IV