Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

Jako, że sezon na dynię nadal w pełni, podczas listopadowego warsztatu Kulinarnego Zakatka, wykonaliśmy zdrowe dyniowe ciastka zbożowe. Zarówno dzieciom, jak i rodzicom bardzo przypadły do gustu!

11 października ponownie spotkali się miłośnicy domowej kuchni. Pod czujnym okiem rodziców oraz pani Ani i Kasi, dzieci wykonały przepyszne hot - dogi, w maslanym, drożdżowym cieście. Było pysznie a przepiękny zapach długo unosił się w przedszkolu.

W ostatnim czasie odbył się kolejny warsztat dla dzieci i rodziców w ramach naszego projektu "Kulinarny Zakątek". Tym razem dzieci samodzielnie wykonały przepyszne ciastka z masą krówkową, które jak się okazało bardzo szybko znikały z talerza. A najlepiej smakowały w towarzystkie szklanki zimnego mleka!

27 czerwca, ostatni raz przed wakacjami spotkalismy się na warsztatach kulinarnych. Tym razem nasi podopieczni wraz ze swoimi rodzicami wykonywali nietypową pizzę. Typowe były dodatki, a elementem zaskakujacym - ciasto, którego głównym składnikiem był jogurt naturalny. Efekt był zaksakująco pyszny!

P.S. Ogromne podziękowania dla małych kucharzy i ich rodziców, którzy byli z nami po raz ostatni. Powodzenia w szkole!

We czwartek 26 kwietnia, odbyły sie kolejne warsztaty kulnarne. Nasi mali kucharze tym razem zmierzyli się z ciastem drożdżowym (podobnym do pizzowego) i upiekli wspaniałe ziołowe chlebki. Zanim do tego doszło, musiel się napracować: robili zaczyn, zagniatali ciasto, wałkowali, kroili zioła i ucierali je z masłem, a na koniec składali ciasto w ozdobne kawałki. Zapach rozchodził się po całym przedszkolu, a smak potrawy na długo pozostanie w naszej kulinarnej pamięci.