Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

We czwartek 28 marca  uczestnicy Kulinarnego Zakątka mieli okazję samodzielnie wykonać hamburgery. Sami upieklismy kotlety oraz bułeczki. Bardzo nam smakowało!

We czwartek 28 lutego odbyły się kolejne warsztaty dla dzieci i rodziców z cyklu "Kulinarny Zakatek". Tym razem dzieci wykonały pełnoziarniste ciasteczka z masłem orzechowym, które potem ze smakiem zjadły.

Jako, że sezon na dynię nadal w pełni, podczas listopadowego warsztatu Kulinarnego Zakatka, wykonaliśmy zdrowe dyniowe ciastka zbożowe. Zarówno dzieciom, jak i rodzicom bardzo przypadły do gustu!

18 grudnia, w światecznym juz nastroju spotkaliśmy się podczas zajęć "Kulinarnego Zakątka", aby oddać się wspólnemu gotowaniu. W tym miesiącu, dzieci wraz z rodzcami przyrządziły przepyszne ziemniaczane krokiety w waflu.

11 października ponownie spotkali się miłośnicy domowej kuchni. Pod czujnym okiem rodziców oraz pani Ani i Kasi, dzieci wykonały przepyszne hot - dogi, w maslanym, drożdżowym cieście. Było pysznie a przepiękny zapach długo unosił się w przedszkolu.