Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

We czwartek 28 lutego odbyły się kolejne warsztaty dla dzieci i rodziców z cyklu "Kulinarny Zakatek". Tym razem dzieci wykonały pełnoziarniste ciasteczka z masłem orzechowym, które potem ze smakiem zjadły.

18 grudnia, w światecznym juz nastroju spotkaliśmy się podczas zajęć "Kulinarnego Zakątka", aby oddać się wspólnemu gotowaniu. W tym miesiącu, dzieci wraz z rodzcami przyrządziły przepyszne ziemniaczane krokiety w waflu.

11 października ponownie spotkali się miłośnicy domowej kuchni. Pod czujnym okiem rodziców oraz pani Ani i Kasi, dzieci wykonały przepyszne hot - dogi, w maslanym, drożdżowym cieście. Było pysznie a przepiękny zapach długo unosił się w przedszkolu.

Jako, że sezon na dynię nadal w pełni, podczas listopadowego warsztatu Kulinarnego Zakatka, wykonaliśmy zdrowe dyniowe ciastka zbożowe. Zarówno dzieciom, jak i rodzicom bardzo przypadły do gustu!

27 czerwca, ostatni raz przed wakacjami spotkalismy się na warsztatach kulinarnych. Tym razem nasi podopieczni wraz ze swoimi rodzicami wykonywali nietypową pizzę. Typowe były dodatki, a elementem zaskakujacym - ciasto, którego głównym składnikiem był jogurt naturalny. Efekt był zaksakująco pyszny!

P.S. Ogromne podziękowania dla małych kucharzy i ich rodziców, którzy byli z nami po raz ostatni. Powodzenia w szkole!