Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W piątek, 9 listopada grupę III odwiedziła mama Kornela. W związku ze świętem setnej rocznicy odzyskania Niepodległości Polski pani Marzanna przeczytała dzieciom kilka wierszy patriotycznych z książki pt. „Nasza Polska - wiersze dla dzieci” Anny Paszkiewicz. Były to, między innymi wiersze: „Nasza Polska”, „Orzeł Biały”, „Mazurek Dąbrowskiego”, „Polska flaga”, „Polscy królowie”, a także „Bałtyk”, „Wisła”, „Warszawa”, „Kraków”, „Wars i Sawa” oraz „O Smoku Wawelskim”. Wiersze te przybliżyły dzieciom nie tylko niektóre miasta i regiony Polski, ale także legendy i symbole narodowe. Dzieci dowiedziały się przez jakie miasta przepływa Wisła oraz co warto zobaczyć w Krakowie. W podziękowaniu pani Marzannie za przeczytaną lekturę przedszkolaki - wyrecytowały wiersz pt. „Barwy ojczyste” oraz zaśpiewały hymn narodowy „Mazurek Dąbrowskiego”. Na zakończenie pani Marzanna wręczyła wszystkim dzieciom na pamiątkę flagi narodowe. Pani Marzannie serdeczne dziękujemy za poświęcony czas i prezenty dla dzieci z okazji święta Niepodległości.

W ostatnim czasie grupę II odwiedziła Pani Magda, która przeczytała dzieciom ulubioną opowieść synka pt. Kubusiowe dzwoneczki z Wielkiej Kolekcji Opowieści o Kubusiu.
Pani Magdzie serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję Cała Polska Czyta Dzieciom.

3 października grupę II odwiedziła Pani Weronika, która w ramach wolontariatu odwiedza przedszkolaki. Pani Weronika przygotowje się do matury, mimo to znajduje czas dla innych. W ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" nasz gość przeczytał dzieciom książkę Marianny Oklejak i Zofii Staneckiej "Basia i taniec".
Pani Weronice serdecznie dziękujemy!

27 września gr III odwiedziła mama Julki- p. Kamila. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytała ulubione  baśnie córki :”Muzykanci z Bremy”, „Jaś i Małgosia” oraz „Żabi król”. Pani Kamili serdecznie dziękujemy za odwiedziny.

 

W poniedziałek grupę drugą odwiedzili niezwykli goście pan Paweł i pani Marta. Nasi goście przybliżyli dzieciom w bardzo przystępny sposób to czym zajmują się na co dzień. W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom przedszkolaki wysłuchały dwóch opowieści o smerfach: "Smerf dyktator" i "Wyścig smerfów".

Naszym gościom bardzo gorąco dziękujemy i zapraszamy częściej.