Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W bieżącym tygodniu grupę II odwiedziła mama Natalki - pani Marta. W ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" przeczytała przedszkolakom dwie książki "Jajko" i "Przyjęcie".

Pani Marcie bardzo dziękujemy za poświęcony czas.

W ostatnim czasie przedszkolaki z grupy II gościły w grupie panią Magdę i Julkę - mamę i siostrę Frania. Dzieci wysłuchały dwóch opowieści "Samochwały" i "Listy do Feliksa". Naszym gościom serdecznie dziękujemy za pomoc w rozwijaniu zainteresowań czytelniczych.

Ostatnio, grupę IV odwiedził pan Mariusz- tata Ani, który w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" przeczytał dzieciom bajkę pt:. "Zaklęty książę". Serdecznie dziękujemy!

Dnia 7 lutego, w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" grupę V odwiedził tata Oliwiera, który pracuje jako funkcjonariusz służby więziennej. Pan Mariusz przeczytał starszakom bajkę z książki "Skarbnica baśni" pt. "O rybaku i złotej rybce". Przedszkolaki z chęcią słuchały o perypetiach starego rybaka, wynikających z zachłanności żony. Panu Mariuszowi bardzo dziękujemy.

W ostatnim tygodniu przedszkolaki z grupy II gościły pana Przemka - tatę Natalki, który czytał dzieciom opowiadania z serii Gang Słodziaków.

Panu Przemkowi bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas.