Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

We środę 27 września grupę V odwiedził pan Tomasz Penda - tata Zuzi, aby właczyć się w naszą akcję "Cała Polska czyta dzieciom". Wraz z córką zaprezentowali przedszkolakom urywki książki Grzegorza Kasdepke "Co to znaczy?" oraz opowiadanie z serii "Ja i moja siostra Klara" Diemitera Inkowa i Justyny Mahboob. Za piękne słuchanie Zuzia i jej Tatuś przygotowali przedszkolakom niespodziankę - każdy dostał od niej piękną naklejkę! Serdecznie dziękujemy za wizytę.

Dnia 18.09.2017 dzieci z grupy IV gościły p. Justynę - mamę Antosia. Pani Justyna przeczytała fragment książki pt. "Encyklopedia Juniora". W trakcie jej czytania przedszkolaki miały okazję przypomnieć oraz poszerzyć wiadomości o dinozaurach. Starszaki z uwagą słuchały treści dotyczących środowiska życia, sposobów zdobywania pożywienia oraz przyczyn wyginięcia tych prehistorycznych zwierząt.Szczególne zainteresowanie dzieci, wzbudziły niezwykle barwne i realistyczne ilustracje w książce, które pobudzały do stawiania wielu pytań.