Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

We czwartek 30 stycznia grupę II odwiedził absolwent naszego przedszkola Łukasz, który wraz z mamą przyszedł poczytać młodszym kolegom. Przedszkolaki wysluchały opowieści "O tym, jak rzep się psiego ogona uczepił" Lucyny Krzemienieckiej oraz rozdziału z prześmiesznej ksiązki pt. "Wszystkie przygody Amelii Bedelii". Łukaszowi i Mamie Kasi gorąco dziękujemy, że o nas pamiętają!

W ferie odwiedzili nas nasi absolwenci Łukasz i Krzyś wraz z mamą Kasią. Chłopcy w ramach "Cała Polska czyta dzieciom" przeczytali nam samodzielnie krótkie bajki i opowiadania. Były też rozmowy o tym jak to jest być uczniem. Przedszkolaki były bardzo zaciekawione. Dziękujemy za wizytę.

    W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, w środę 4 grudnia grupę IV odwiedziła mama Hani. Pani Felicja przeczytała dzieciom kilka wierszy Jana Brzechwy, były to między innymi: „Paweł i Gaweł”, „Małpa w kąpieli”, „Lokomotywa”, oraz kilka wierszy Juliana Tuwima: „Murzynek Bambo”, „Dwa Michały”, „Kotek”, „Okulary”. Pani Felicji serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas.

Przed świętami grupę IV odwiedziła mama Krzysia. Pani Sylwia wprowadziła w świąteczny nastrój książką wybraną przez syna pt. „Moja pierwsza książka na święta” która zabiera nas wraz ze Świętym Mikołajem i jego elfami w fantastyczną podróż po wszystkich kontynentach. Opisuje jak wykorzystać świąteczną magię, aby spełnić marzenia dzieci z całego świata.

Na koniec w ramach podziękowania pani Sylwii za przybycie przedszkolaki zaśpiewały świąteczną piosenkę.

  Dnia 2 grudnia dzieci z grupy I gościły mamę Bartka. Pani Katarzyna w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" zapoznała "maluszki" z treścią jednej z ulubionych książeczek Bartusia autorstwa Anity Głowińskiej pt. "Kicia Kocia jest chora". Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały o tym, jak Kicia Kocia poradziła sobie z chorobą dzięki wsparciu przyjaciół: Packa, Adeli i Juliana. Dzieci z uwagą przyglądały się też barwnym i wyrazistym ilustracjom pomagającym w zrozumieniu poruszanych problemów. Pani Kasi bardzo dziękujemy.