Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W bieżącym tygodniu grupę I i II odwiedziła pani Małgorzata - mama Zosi i Hani. W każdej grupie pani Małgorzata przeczytała po jednej ulubionej książce dziewczynek. I tak w grupie I maluszki wraz z Hanią wysłuchały książkę pt. "A ja nie chcę być księżniczką" Grzegorza Kasdepke, zaś grupa II z Zosią na czele" Łakomczuchę" Wiesława Drabika".

Pani Małgorzacie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i słodki poczęstunek.

Rodzina Franka czyta w grupie I

Zaraz po świętach Wielkanocnych grupę maluszków odwiedzili rodzice Franka i jego siostra Julka. W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom wspólnie przeczytali dzieciom książkę pt."Basia, Franek i szukanie jajek". Czytanie pan Przemek i pani Magda połączyli z przyjęciem urodzinowym Franka.

Naszym miłym gościom dziękujemy serdecznie za odwiedziny!

W miesiącu marcu w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom  gr II odwiedziła mama Hani która przeczytała przedszkolakom  „Hipopotam uczy się pływać” i „Pociąg zwierząt”  oraz  tata Martynki który przeczytał ulubioną książeczkę córki pt” Księżniczka Jula, Smok i Rycerze Niedorajdy”.

Pani Ewelinie i panu Robertowi serdecznie dziękujemy za wizytę!

W przedświątecznym tygodniu, Pani Marzanna znalazła chwilę czasu aby poczytać maluszkom. Aby spełnić świąteczny obowiązek wysłuchaliśmy książki pt. "Kolorowe pisanki" z Ulicy Sezamkowej. Przedszkolaki tak dobrze czuły się w towarzystwie mamy Kornela, że naturalnie prosiły o kolejne pozycje z naszej grupowej biblioteczki. Zaś Pani Marzanna z anielską cierpliwością i uśmiechem na ustach spełniała prośby dzieci.

Pani Marzannie serdecznie dziękujemy za wspólne rozwijanie zainteresowania czytelnictwem. I zachęcamy kolejnych rodziców do wspólnych doświadczeń czytelniczych.

W ostatnim czasie, do grupy IV przybyła mama Gabrysi. Pani Justyna przeczytała trzy utwory z książki pt. " Bajki, bajeczki". Dzieci chętnie słuchały o przygodach "Ciekawskiego kotka", o smutnym "Bambi" i o delikatnej "Calineczce". Lektura tej książki wprowadziła przedszkolaki w świat fantazji i przygody oraz dostarczyła wzoru artystycznego opisu przyrody.