Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W ostatnim tygodniu przedszkolaki z grupy II gościły pana Przemka - tatę Natalki, który czytał dzieciom opowiadania z serii Gang Słodziaków.

Panu Przemkowi bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Tuż przed świętami grupę IV odwiedziła mama Julki. W ramach programu "Cała Polska czyta dzieciom" pani Justyna przeczytała przedszkolakom książkę pt:. "Ratatuj" - o przygodach małego szczurka, który chce zostać kucharzem. Pani Justynie bardzo dziękujemy za wizytę!

 Dnia 11 grudnia grupę V odwiedziła mama Mai. Pani Magda czytała bajki ze zbioru "Wielka skarbnica bajek", który kiedyś należał do taty Mai, a teraz stał się jedną z ulubionych książek dziewczynki. Wszystkie dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowieści pt. "Piękna i Bestia" oraz "Rusałka". Na zakończenie wizyty p. Magda przeczytała krótką książeczkę pt. "Fabryka Świętego Mikołaja", którą wprowadziła radosny, przedświąteczny nastrój. 

20 grudnia gr III gościła mamę Hani S. Pani Ewelina wprowadziła  w świąteczny nastrój książeczkami wybranymi przez córkę „Renifery Św. Mikołaja” ,” Radosne Święta” oraz „Rudolf Czerwononosy”. Przedszkolaki w podziękowaniu zaśpiewały piosenkę pt ”Grudzień”, oraz powiedziały wiersz „Święty Mikołaj”

Pani Ewelinie dziękujemy za odwiedziny!

W dniu św. Andrzeja grupę IV odwiedziła mama Amelki . Pani Marta wraz z pomocnikiem Tymonem przeczytała dzieciom przygodę Maszy i Niedźwiedzia. Za wizytę bardzo dziękujemy.