Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

Poniedziałek

Śniadanie: bułeczki z serkiem Alemtte i pomidorem, kawa z mlekiem

II śniadanie:  kanapki z wędliną, sałatą i pomidorem, kakao, owoce

Obiad: zupa rosół z makaronem, ziemniaki, pieczeń rzymska, mizeria, kompot; 

Wtorek 

Śniadanie: kanapki z pasztetem drobiowym i ogórkiem, kakao

II śniadanie:  makaron zapiekany z jabłkiem i bitą śmietaną, owoce

Obiad:  zupa z soczewicy, ziemniaki, kotlet schabowy, sałata ze szczypiorem i śmietaną, kompot

 

Środa

Śniadaniekanapki z wędliną i rzodkiewką, kawa z mlekiem, 

II śniadanie: ciasto, mleko, owoce

Obiad: zupa kalafiorowa, spaghetti, kompot

 

Czwartek

Śniadanie: kanapki z pasztetem z ryby (wyrób własny) i ogórkiem, kakao

II śniadanie: zupa mleczna, bułka z masłem i dżemem, owoce

Obiad: zupa pomidorowa, naleśniki z mięsem, ogórek małosolny, kompot 

 

Piątek

Śniadanie: kanapki z wędliną i pomidorem, kawa z mlekiem

II śniadanie: bagietki z pastą z pieczonych warzyw (wyrób własny), kakao, owoce 

Obiad: zupa jarzynowa, kopytka leniwe/ makaron z twarogiem i śmietaną, kompot

Wtorek 

Śniadanie: bułeczki z twarożkiem i rzodkiewką, kakao

II śniadanie:  frankfurterki, ketchup, pieczywo, kawa z mlekiem, owoce

Obiad:  zupa krupnik, ziemniaki, bigos, kompot

 

Środa

Śniadaniezupa mleczna, chałka z masłem, 

II śniadanie: kanapki z wędliną i ogórekim,  owoce

Obiad: zupa fasolowa, kasza jęczmienna, filet z kurczaka w sosie koperkowym, surówka z pomidorów, kompot

 

Czwartek

Śniadanie: kanapki z wędliną i ogórekiem, kakao

II śniadanie: koktajl z maślanki z bananami, chrupki kukurydziane (dieta: kisiel), owoce

Obiad: zupa pieczarkowa, ziemniaki, kalafior zapiekany z mięsem mielonym w sosie beszamelowym, kompot 

 

Piątek

Śniadanie: kanapki z jajkiem i rzodkiewką, kawa z mlekiem

II śniadanie: kasza manna z musem truskawkowym, kakao, owoce 

Obiad: zupa barszcz czerwony, ryba pieczona, surówka z kapusty bialej i marchewki, kompot

Poniedziałek

Śniadanie: bułeczki z żółtym serem, kawa z mlekiem

II śniadanie:  kanapki z wędliną i pomidorem, kakao, owoce

Obiad: zupa koperkowa, kasza bulgur, duszony indyk z warzywami, kompot; 

 

Wtorek 

Śniadanie: bułeczki z twarożkiem i rzodkiewką, kakao

II śniadanie:  frankfurterki, ketchup, pieczywo, kawa z mlekiem, owoce

Obiad:  zupa krupnik, ziemniaki, bigos, kompot

 

Środa

Śniadaniezupa mleczna, chałka z masłem, 

II śniadanie: kanapki z wędliną i ogórekim,  owoce

Obiad: zupa fasolowa, kasza jęczmienna, filet z kurczaka w sosie koperkowym, surówka z pomidorów, kompot

 

Czwartek

Śniadanie: kanapki z wędliną i ogórekiem, kakao

II śniadanie: koktajl z maślanki z bananami, chrupki kukurydziane (dieta: kisiel), owoce

Obiad: zupa pieczarkowa, ziemniaki, kalafior zapiekany z mięsem mielonym w sosie beszamelowym, kompot 

 

Piątek

Śniadanie: kanapki z jajkiem i rzodkiewką, kawa z mlekiem

II śniadanie: kasza manna z musem truskawkowym, kakao, owoce 

Obiad: zupa barszcz czerwony, ryba pieczona, surówka z kapusty bialej i marchewki, kompot

Poniedziałek

Śniadanie: bułeczki z serkiem Alemtte i pomidorem, kawa z mlekiem

II śniadanie:  kanapki z wędliną, sałatą i pomidorem, kakao, owoce

Obiad: zupa rosół z makaronem, ziemniaki, pieczeń rzymska, mizeria, kompot; 

 

Wtorek 

Śniadanie: kanapki z pasztetem drobiowym i ogórkiem, kakao

II śniadanie:  makaron zapiekany z jabłkiem i bitą śmietaną, owoce

Obiad:  zupa z soczewicy, ziemniaki, kotlet schabowy, sałata ze szczypiorem i śmietaną, kompot

 

Środa

Śniadaniekanapki z wędliną i rzodkiewką, kawa z mlekiem, 

II śniadanie: ciasto, mleko, owoce

Obiad: zupa kalafiorowa, spaghetti, kompot

 

Czwartek

Śniadanie: kanapki z pasztetem z ryby (wyrób własny) i ogórkiem, kakao

II śniadanie: zupa mleczna, bułka z masłem i dżemem, owoce

Obiad: zupa pomidorowa, naleśniki z mięsem, ogórek małosolny, kompot 

 

Piątek

Śniadanie: kanapki z wędliną i pomidorem, kawa z mlekiem

II śniadanie: bagietki z pastą z pieczonych warzyw (wyrób własny), kakao, owoce 

Obiad: zupa jarzynowa, kopytka leniwe/ makaron z twarogiem i śmietaną, kompot

Poniedziałek

Śniadanie: zupa mleczna, chałka z masłem

II śniadanie:  kanapki z wędliną i ogórkiem, kakao, owoce

Obiad: zupa z soczewicy, kasza jęczmienna, gulasz z indyka, surówka z kausty pekońskiej z papryką i kukurydzą, kompot; 

Wtorek 

Śniadanie: bułeczki z serkiem śmietankowym i pomodorem, kakao

II śniadanie:  parówki z ketchupem, pieczywo, kawa z mlekiem, owoce

Obiad:  zupa kalafiorowa, pyzy z mięsem surówka z kapusty kizonej, kompot

 

Środa

Śniadaniedzieci przygotowują kanapki samodzielnie: wędlina, ser żółty, jajko, papryka, ogórek, kawa z mlekiem

II śniadanie: ciasto marchewkowe, mleko owoce

Obiad: zupa pomidorowa, indyk pieczony w maślance, surówka z marchwi i pora ze śmietaną, kompot

 

Czwartek

Śniadanie: kanapki z masłem i pieczonym indykiem (wyrób własny), kakao

II śniadanie: kasza manna z musem bananowo- truskawkowym, owoce

Obiad: zupa krem z białych warzyw, ziemniaki opiekane, kotlet pożarski, duszona marchew z groszkiem  kompot 

 

Piątek

Śniadanie: kanapki z pastą z pieczonej ryby (wyrób własny) z ogórkiem kiszonym, kawa z mlekiem

II śniadanie: bułeczki z żółtym serem i pomidorem, kakao, owoce 

Obiad: zupa barszcz ukraiński, serniczki z bitą śmietaną, kompot