Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W październiku grupa IV powróciła po wakacyjnej przerwie do realizacji innowacji pedagogicznej Mój najlepszy przyjaciel - książka.

W tym miesiącu zapoznamy przedszkolaki z sylwetką oraz twórczością Marii Konopnickiej. W ramach innowacji, przewidujemy następujące zadania:

1.      Zapoznanie dzieci z twórczością Marii Konopnickiej.

2.      Czytanie dzieciom wierszy Marii Konopnickiej przez panie nauczycielki: ,,Co słonko widziało”, ,,Stefek Burczymucha”, ,,Pranie”, ,,Zła zima”, ,,Muchy samochwały”, ,,Bocian”, ,,Sposób na laleczkę”, ,,Pojedziemy w cudny kraj”, ,,Jabłonka”, ,,Ogródek”.

3.      ,,Dawne gry i zabawy dzieci” - zapoznanie dzieci z grami i zabawami sprzed lat: gra klasy, gra w gumę, gra w cymbergaja itd. Wspólna zabawa w gry naszych rodziców.

4.      ,,W co się bawili nasi rodzice?” - zaproszeni rodzice opowiadają o swoich zabawach z lat dziecięcych.

5.      Zaproszenie rodziców do głośnego czytania dzieciom wierszy.