Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W ramach Innowacji Pedagogicznej „Mój najlepszy przyjaciel - książka” w środę pierwszego marca grupę IV odwiedziła mama Szymona. Pani Basia przeczytała dzieciom utwory podlaskiej pisarki Małgorzaty Szyszko-Kondej. Autorki wielu utworów dla dzieci takich jak: „Gdzie ucieka czas taty?”, „Sejf z milionem w środku, czyli bestseller III b”, „O czym skrzypi szuflada, o czym mruczy kot”, a także autorki musicalu „Bal na strychu”.

Mama Szymona przeczytała dzieciom kilka wierszy tej pisarki, były to między innymi:  „Dom”, „Rysunek mamy” „Czarodziejka”, „Co to jest czas”, „Kąpiel słonia”, „Komputer”. Pani Basi serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.