Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W ramach realiziacji innowacji pedagogicznej "Mój najlepszy przyjaciel- książka", dzieci z grupy IV w ostatnich tygodniach poznają twórców podlaskich. W związku z tym nasze przedszkole 8 marca odwiedziła dr Anna Nosek z Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu w Białymstoku. Pani Ania zawodowo zajmuje się literaturą dla dzieci i młodzieży i spotkała się z nami, aby poczytać wiersze podlaskich poetów. Przedszkolaki usłyszały wierszyki J. Myślińskiej, J.Herman, Małgorzaty Szyszko - Kondej. Zwieńczeniem spotkania były wspaniałe, wierszowane zagadki pani E. Sadowskiej. Pani Ania przygotowała również dzieciom niespodzianki: małe słodkości i wiosenne kolorowanki.

Pani Ani składamy gorące podziękowania za wspaniałe spotkanie!