PLlogotype

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
NR 7 W BIAŁYMSTOKU
KASZTANOWY ZAKĄTEK
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu użytkownikom uprawnionych do zarządzania treścią. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej...

NEWSLETTER

Zniżka w opłatach - informacje

Osoby chcące uzyskać 50% zniżkę z opłaty stałej od września 2017 r. proszone są o przyniesienie decyzji o zasiłku rodzinnym do końca sierpnia 2017 roku ( do sekretariatu). Zniżka  50% przysługuje także osobom które uczestniczą w Programie „Białostocka Karta Dużej Rodziny”—podstawą udzielenia ulgi w opłacie jest przedłożenie Dyrektorowi przedszkola (do wglądu) dokumentu potwierdzającego uczestnictwo w Programie.

Grupa II z wizytą w Bibliotece Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB

21 czerwca dzieci z grupy II wybrały się do Biblioteki Uniwersyteckiej Wydziału Pedagogiki i Psychologii. Poznaliśmy wszystkie zakamarki tego miejsca. Dzieci miały możliwość zwiedzić ogromne zasoby wypożyczalni, poznać wszystkich pracowników i studentów którzy korzystali z czytelni. Ogromną niespodzianką było wysłuchanie bajki, którą przeczytała nam przesympatyczna pani. Pouczającą wycieczkę zawdzięczamy pani Iwonie Bazyluk. Bardzo dziękujemy!

 

Wyróżnienie dla Michaliny z gr I

Michalina Morawska z gr I zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym "Ziemię mamy tylko jedną". Gratulujemy!

Straż Graniczna w Maluszkach

Na początku czerwca grupa I gościła funkcjonariuszy Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Białymstoku p. Krystynę Jarosz mamę Adasia oraz p. Zbigniewa Buczyńskiego tatę Wiktorii. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się co należy do obowiązków funkcjonariusza oraz mogły zobaczyć jakiego używają sprzętu w czasie akcji. Goście w ciekawy sposób uświadomili przedszkolakom, dlaczego tak ważna jest ochrona granic .

W ramach Białostockiego Tygodnia czytania dzieciom funkcjonariusze przeczytali legendę pt. „Smok wawelski”

Na zakończenie przedszkolaki otrzymały słodką niespodziankę oraz odblaski.

Serdecznie dziękujemy za przybycie!

Autochodzik, czyli jestem bezpieczny na drodze” - spotkanie z pracownikami Straży Miejskiej - grupa IV i V

We środę 7 czerwca w ramach programu „Bezpieczny przedszkolak” dzieci z grupy IV i V spotkali się z pracownikami Straży Miejskiej. Funkcjonariusze przywieźli ze sobą zestaw edukacyjny „Autochodzik”, jest to nieoceniona pomoc dydaktyczna, dzięki której dzieci podczas zabawy uczą się, jak bezpiecznie poruszać się po drogach i korzystać ze środków transportu. W mini miasteczku ruchu drogowego przedszkolaki mogły przećwiczyć prawidłowe przejście na drugą stronę ulicy, wcielić się w rolę kierowcy, policjanta i pieszego. Zabawa w mini miasteczku sprawiła dzieciom ogromną frajdę