Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

20 września małe i duże przedszkolaki miały swoje święto. Tego dnia Panie przygotowały szereg atrakcji, aby umilić dzieciom pobyt w przedszkolu. BYły tańce, zabawy i niespodzianki. Zobaczcie sami.

Grupa 1

Grupa 2

Grupa 3

Grupa 4

Grupa 5

W ostatni wtorek przedszkolaki z grupy II gościły mamę Hany, która jest pielęgniarką. Pani Ania opowiedziała dzieciom w jaki sposób dbać o higienę osobistą aby zawsze być zdrowym. Przedszkolaki w praktyce sprawdzały jak wyglądają brudne i czyste ręce oraz przypomniały kolejne etapy prawidłowego mycia rąk.

Pani Ani serdecznie dziękujemy!

Szanowni Państwo,

Na zebraniu wypełnicie Państwo kartę informacyjną o dziecku. W razie jakichkolwiek zmian, mozna kartę ponownie pobrać, wydrukować i wypełnić, po czym przynieścdo Pań w grupach.

Kartę można pobrać tu - KLIKNIJ

We wrześniowy poranek dzieci z gr IV wybrały się na pobliskie skrzyżowania. Dzieci obserwowały zachowania kierowców i pieszych. Mogły też sprawdzić znajomość zasad ruchu drogowego w praktyce.Angielski  Teddy Eddie  w Kasztanowym  Zakątku


W bieżącym roku szkolnym (podobnie jek w ubiegłym) będzie można skorzystać w przedszkolu z dodatkowych zajęć języka angielskiego prowadzonych metodą Teddy Eddie przez szkołę językową Homeschool:

  • zajęcia przeznaczone dla dzieci, które ukończyły 4 lata i starszych,
  • kurs od początku października 2018 we wtorki i piątki w godzinach popołudniowych,
  • zapisy osób chętnych prowadzą nauczycielki w grupach do 17 września włącznie,
  • Więcej informacji na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.