Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

30 maja odbyła się w naszym przedszkolu audycja muzyczna pt „Co to jest rytm?- opowieści Kłapouchego”. Artyści przedstawili nam historię czwórki przyjaciół : Kubusia Puchatka, Tygryska, Kłapouchego i Prosiaczka którzy w bardzo prosty sposób opowiedzieli o różnych rodzajach rytmu i o tym jak bardzo jest on w muzyce potrzebny. Pokazali również jak ważna jest rola rytmu w utworach przeznaczonych do tańca, takich jak walc, polka , samba itd.