Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

Zapraszamy na konsultacje z logopedą, panią Anną Chrzanowską w następujących terminach:

  • 26 marca
  • 23 kwietnia
  • 21 maja

Konsultacje dla dzieci z naszego przedszkola, w wyżej wymienionych dniach odbywają się w godzinach 12.00-13.30, pod nr telefononu: 85 879 77 88, 530131758

Możliwe są również konsultacje z pedagogiem i psychologiem oraz e-porady pod numerem telefonu Poradni: 85 742 34 34