Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

Drodzy Rodzice,

W dniu 17.09.2020 r. odbyło się zebranie Rady Rodziców Przedszkola Samorządowego nr 7, na którym została zatwierdzona tegoroczna kwota wpłat na rzecz Rady Rodziców na rok szkolny 2020/2021. Kwota ta wynosi jednorazowo 130 zł na dziecko na cały rok.

Z zebranych środków zorganizowana zostanie m.in. zabawa mikołajkowa, zabawa choinkowa z prezentami dla każdego dziecka, Dzień Dziecka, impreza plenerowa z licznymi atrakcjami i niespodziankami oraz uroczyste pożegnanie 6-latków.

W związku z powyższym prosimy o wpłatę do końca 15 listopada 2020 roku I raty kwoty w wysokości 65 zł, drugiej raty do końca miesiąca lutego 2021 roku w wysokości 65 zł.

Wszelkie informacje odnośnie wydatków oraz potwierdzające je dokumenty są do wglądu w sekretariacie przedszkola

Bardzo gorąco prosimy wszystkich rodziców o wpłaty! 

Zebrane środki umożliwią nam uatrakcyjnienie najważniejszych momentów w życiu naszych kochanych dzieci, tak by były jeszcze bardziej wyjątkowe.

 

Pozdrawiam serdecznie 

Marzanna Kropiwnicka