Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

Nasze przedszkole dołacza do akcji zbierania kasztanów na rzecz Mikołaja. (https://www.siepomaga.pl/mikolaj-sma )

Do środy (14.10) trwa zbiórka kasztanów.  

Kasztany są następnie wiezione na skup, gdzie płaci się około 0,70zł za kilogram, a następnie produkowane są z nich leki, maści itp. Nie mamy niestety obecnie dostępu do oficjalnego plakatu na rzecz Mikołaja, a zbiórka kasztanów jest szybką i spontaniczną akcją, więc nie doczekała się oficjalnej informacji (tu mam link do informacji o zbiórce na grupie facebookowej: https://www.facebook.com/groups/299979461279639/permalink/342429623701289).

 

Jeśli więc macie w domu kasztany, lub nudzicie się wracając z przedszkola, do jutra jeszcze zbieramy!