Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

Szanowni Państwo. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat

pracy naszego przedszkola od 1 września.

1. Od 1 września Przedszkole pracować będzie na zasadach obowiązujących przy pandemii CODIV-19, zgodnie z zaleceniami GIS i MEN  i wytycznymi  Prezydenta Miasta Białegostoku.

2. W przedszkolu nadal trwają prace termomodernizacyjne. W związku z tym wyłączona z pracy jedna grupa.

3. Przedszkole pracuje w godzinach 6.30 - 17.00. Prosimy o przyprowadzenie dzieci w godzinach 6.30- 8.30. Kto z Państwa może, prosimy, aby dzieci przyprowadzać po godzinie 7.00, kiedy pracują już wszystkie nauczycielki i odbierać koło godzny 16.00. Unikniemy dzieki temu tłoku w grupie łączonej, która z powodów organizacyjnych musi powstać.

4. Do przedszkola będzie mogło wejśc 5 rodziców na raz - dotyczy rodziców dzieci nowoprzyjętych. Prosimy aby z dzieckiem przychodził jeden rodzic/opiekun. Rodzic musi mieć zasłonięty nos i usta. Przed wejściem do budynku należy zdezynfekować ręce. Na dzień dzisiejszy, zgodnie z wytycznymi GIS, nie ma możliwości wejścia z dzieckiem do sali.

5. W dniu przyprowadzenia dziecka, Rodzice dzieci nowoprzyjętych do przedszkola, proszeni są o odbiór kart STOPEREK u Pani Intendentki w sekretariacie lub szatni. KOSZT KARTY 10zł. Zgodnie z naszą tradycją, aby karty się nie gubiły - zostają one w przedszkolu, w specjalnie przygotowanych segregatorach. 

6. Rodzice dzieci, które już uczęszczały do przedszkola, przekazują dzieci Pani pełniacej dyżur przy wejściu.

7. Dzieci NIE ZABIERAJĄ z domu zabawek, przytulanek czy jakiegokolwiek jedzenia.

8. Pierwszego dnia przynosimy tylko pościel (w grupach, w których dzieci śpią) i ubrania na zmianę w szczelnie zamkniętym worku foliowym. 

9. W dniu przyprowadzenia dziecka, wszyscy rodzice proszeni są o przyniesienie wypełnionej karty - KLIKNIJ, ABY POBRAĆ

10. Jeśli upoważniacie Państwo kogoś do odbioru dziecka, prosimy wypełnić upoważnienie i przekazać je z kartą. KLIKNIJ, ABY POBRAĆ 

11. Prosimy zapoznać się z wytycznymi przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z 25 sierpnia 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 – KLIKNIJ, ABY CZYTAĆ 

12. Do przedszkola przyprowadzamy TYLKO ZDROWE DZIECI - bez jakichkolwiek objawów chorobowych

13. Kolejne informacje będziemy przekazywać Państwu na bieżąco.