Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W roku szkolnym 2018/19 w grupie III będzie realizowany program profilaktyczny „Bezpieczny przedszkolak”. Realizacja programu ma na celu wyposażyć dzieci w odpowiednią wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drogach, prawidłowego zachowania się w sytuacjach zagrożenia, utrwalenia znajomość numerów alarmowych, zasad zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw w sali i w ogrodzie przedszkolnym. Ponadto uczestnicy programu zdobędą wiedzę jak unikać sytuacji niebezpiecznych w kontaktach z obcymi ludźmi, zwierzętami oraz urządzeniami elektrycznymi.


Pełną relację z przeprowadzonych zajęć można obejrzeć na stronie internetowej przedszkola w zakładce „Realizowane projekty” - „Bezpieczny Przedszkolak”

Realizatorki programu:

Urszula Gajdzińska-Kulesza, Agnieszka Mazur