Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

We czwatrek 22 czerwca grupę V odwiedził Szymon Petelczyc, absolwent naszego przedszkola, uczeń Zespołu Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku. Szymon zaprezentował starszakom trzy instrumenty muzyczne na których gra- fortepian, melodykę oraz flet prosty.  Nasz absolwent zachęcał przedszkolaki do rozwijania swoich zainteresowań muzycznych. Dzieci mogły spróbować swoich sił w grze na tych instrumentach i wysłuchały minikoncertu na melodyce, flecie i na fortepianie.