Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

Z CHEMIĄ ZA PAN BRAT

W czerwcu dzieci z grupy III uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych  przez mamę Oliwii S. na wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska PB.

Pani Małgosia przygotowała ciekawe eksperymenty powiązane z porami roku. Wiosną występuje zjawisko tęczy, a przedszkolaki zmieniały barwy produktów (coca – coli, soku, mleka, cytryny, sody, itp.) dolewając sok z gotowanej kapusty. Przy okazji dzieci piły sok z cytryny;  lato to owady – oglądaliśmy nogę muchy, trąbkę motyla i komara w powiększeniu. Jesienne mruczenie misia było doświadczeniem wykonanym w specjalnym pomieszczeniu. Dużo radości dostarczyła zabawa „śniegiem”. Pani Małgosi serdecznie dziękujemy za zaproszenie i zorganizowanie ciekawych doświadczeń.

Nasza wycieczka była efektem zafascynowania i zaangażowania się dzieci w doświadczenia przeprowadzone przez p. Małgosię w przedszkolu.