Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

We wtorek 12 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu, tradycyjnie już, wiosenne grillowanie. Zabawę poprowadił fantastyczny teatr "Karuzela". Rozpoczęlismy od fantastycznego pokazu gigantycznych baniek mysdlanych. Jak zwykle nie zabrakło pokazu Zumby i pożegnania pani Uli, która szykuje się do ponownego zostania mamą. Co więcej odwiedził nas również miś Teddy z Homeschool!

A o nasze podniebienia zadbały Panie Kucharki, które, jak co roku, przygotowały fantastyczny bigosik. Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich Tatusiów, Pań wożnych i Mam, które nam zgrillowały wyśmienite kiełbaski.