Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

13 grudnia nasze przedszkolaki wzięły udział w audycji muzycznej "Kłopoty Mikołaja". Pewnego razu okazało się, że Mikołaj stuknął się w głowę i trochę mu się pomieszało w głowie. Chciał dawać prezenty niegrzecznym dzieciom! Całe szczęscie muzycy wraz z przedszkolakami, sprowadzili  Mikołaja z pomocą muzyki, na dobrą drogę. Kolędy pomogły Świętemu zrozumieć co ma robić.