Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

Dzieci z grupy III i V wzięły udział w akcji "Psijaciel zwierząt", akcja odbyła się w wybranych przedszkolach na terenie całego kraju we współpracy z OTOZ Animals i Disney Junior. Celem akcji jest szerzenie wśród dzieci wiedzy na temat świata zwierząt w kontekście prawidłowego postępowania w kontaktach ze zwierzętami, z elementami zasad bezpieczeństwa i nauką odpowiedzialności. Dzięki uprzejmości pana Wojciecha Czyża taty Krzysia i Łukasza temat akcji został dzieciom atrakcyjnie przedstawiony. Pan Wojtek wyczerpująco opwiedział dzieciom w jaki sposób opiekować się i bawić z pupilem. Panie Wojtku - DZIĘKUJEMY!

Uwaga Rodzice!

Prosimy o zapisywanie u pań w grupach, na portret lub kalendarz. Istnieje możliwość wyboru, lub zamówienia obu ze zniżką.

Poniżej obrazowy portret i kalendarz. Cena kompletu 52 zł. Zdęcia będą wykonywane 25 października.

Protret duo - 29zł

P 20171018 095417

Kalendarz - 33zł

P 20171018 095427

 

W piątek 6 października dzieci z grup III i V uczestniczyły w spotkaniu z panem Czyżem, tatą Łukasza i Krzysia, który zaprezentował swojego psa rasy bulterier, suczkę o imieniu Buka. Podczas spotkania dzieci poznały umiejętności tego czworonoga oraz historię jego rasy. Przedszkolaki dowiedziały się również jak należy opiekować się naszymi pupilami i jak mądrze i bezpiecznie obcować z nimi. Dzieci miały okazję do pogłaskania pieska, ponieważ Buka to bardzo grzeczny i cierpliwy zwierzak.

            Tego typu spotkania pozwalają dzieciom na poszerzenie wiedzy o świecie zwierząt, rozwijają empatię i poczucie odpowiedzialności. Zajęcia te dały wiele radości, były pouczające i relaksujące, ponieważ  rytmiczne głaskanie pieska pozytywnie wpływa na samopoczucie dzieci.DSCN8297

 

Szanowni Rodzice ! szukamy osoby dysponującej ploterem, która mogła by wyciąć kilka napisów potrzebnych do dekoracji holu w szatni.

W ubiegłym tygodniu przedszkolaki z grupy II udały się do pobliskiego sklepu spożywczego w celu obejrzenia owoców i warzyw. Dzieci miały okazję jednocześnie przyjrzeć się pracy sprzedawców oraz przedmiotom niezbędnym w ich pracy tj.  waga itp. Doskonale rozpoznawały poznane warzywa i owoce, a także wiedziały o konieczności ich jedzenia ze względu na witaminy i zdrowie. Podczas zajęć podsumowujących o owocach przygotowały pyszne i pełne witamin szaszłyki owocowe.