Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

Uwaga Rodzice!

Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w lipcu 2019 prosimy o przyniesienie  ręczników papierowych – 2szt, chusteczek higienicznych( 150 szt.)- 1 op. kubeczki jednorazowe (100 szt.) – 1 op

Dnia 24 czerwca nasze przedszkole odwiedziła pracownica schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z grupy III i V. Na początku przedszkolaki dowiedziały się, na czym polega praca opiekuna w schronisku oraz jak wygląda przebieg każdego dnia. Następnie nasz gość zadawał dzieciom pytania dotyczące wiedzy nt. właściwej i niewłaściwej opieki nad zwierzętami. Za prawidłowe odpowiedzi starszaki otrzymały drobne nagrody. Pod koniec spotkania pani prowadząca zachęcała dzieci do odwiedzania schroniska razem z rodzicami oraz do wyprowadzania piesków na spacery w ramach wolontariatu. W podziękowaniu za odwiedziny, przedszkolaki wręczyły gościowi zebraną karmę dla psów.

12.06 przedszkolaki z grupy IV wyjechały na wycieczkę do Uroczyska Ruczaj. Czekało tam na nas wiele niespodzianek. Dzieci uczestniczyły w warsztatach czerpania papieru, lepienia z gliny i poznały jedno z najstarszych rzemiosł - garncarstwo. Przedszkolaki własnoręcznie wykonywały wszystkie przedmioty, które oczywiście zabrały do domu. Była też świetna zabawa, zjazd na linie, strzelanie z łuku, pokaz baniek mydlanych i gra plenerowa. Wspaniałą zabawę zakończyliśmy wspólnym ogniskiem i pysznymi kiełbaskami.

 Grupa IV miała przyjemność gościć w siedzibie Polskich Kolei Państwowych. Wszystko za sprawą zbiliżających się wakacji i potrzeby rozmów o bezpieczeństwie podczas nich.

W przeddzień Dnia Dziecka, dwie najmłodsze grupy wybrały się do pobliskich ogródków działkowych na zaproszenie PKP. Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach na temat bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych pt. "Szlaban na ryzyko!". Po zajęciach dzieci dostały mnóstwo prezentów oraz skorzystały z zaproszenia na słodki poczęstunek.

Grupa I

Grupa II