Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

W ubiegłym tygodniu przedszkolaki z "Kasztanowego Zakątka" poznawały zasady ruchu drogowego. Podczas spaceru dzieci uważnie obserwowały ruch na drodze oraz starały się nazywać mijane pojazdy. Szczególną uwagę staraliśmy się zwrócić na zaznajomienie dzieci z wybranymi znakami drogowymi. Naszych wychowanków bardzo zdziwił fakt, iż piesi nie mogą chodzić po ścieżce rowerowej i w związku z tym zadawali wiele pytań. Podczas wycieczek, nie obyło się bez ćwiczenia prwawidłowego i bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz rozpoznawania znaków. A w przedszkolu maluszki z gr I uczyły się poruszać parami po placówce oraz placu przedszkolnym.

grupa II

grupa III

grupa IV

grupa V

Jeszcze w tym tygodniu przyjmujemy zapisy na zajęcia prowadzone w naszym przedszkolu popołudniami przez Homeschool.

Ogłoszenie na tablicę KZ wrz 2020 1

Prosimy Rodziców z grup I, II i III o wpłaty (12zł) na podkłady na leżaki. Dziękujemy. 

Szanowni Panstwo!

Zgodnie z przewidywaniami, do końca tygodnia zakończymy remont łazienek.

Od poniedziałku zapraszamy wszystkie dzieci. Nadal trwać będą prace na zewnątrz budynku, w związku z czym prosimy o zachowanie ostrożności. 

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzliwość :)  

 

Poniżej prezentujemy ofertę, na ubezpieczenie dzieci, którą przedstawiała Pani Dyrektor podczas zebrania z Rodzicami. 

KILIKNIJ