Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

Kolorowanki dla dzieci i konkurs, w którym będzie można wygrać książki dla młodych Czytelników – największa biblioteka w regionie zaprasza na ferie z Książnicą.

- Od lat organizujemy akcję „Ferie w bibliotece”, w tym roku jednak pandemia uniemożliwiła nam zaproszenie młodych Czytelników do naszych filii, dlatego przygotowaliśmy kolorowanki dla dzieci oraz konkurs z nagrodami w wersji on-line – mówi Jolanta Gadek, dyrektor Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Na stronie: https://ksiaznicapodlaska.pl/wydarzenia/ksiaznicowe-kolorowanki-na-ferie znajdują się kolorowanki dla najmłodszych  – do pobrania i wydrukowania.

Zapraszamy też do śledzenia fanpage’u Książnicy Podlaskiej na Facebooku, gdzie w pierwszym tygodniu ferii ogłoszony zostanie konkurs, w którym do wygrania będą książeczki dla dzieci.

Informujemy, iż zabawa choinkowa odbędzie się dnia 1 lutego 2021 - każda grupa w swojej sali.

Przebrania, jak zwykle, szykują Rodzice.

Tego dnia będzie można najprawdopodobniej wykonać zdjęcia (o szczegółach i zapisach poinformujemy oddzielnie). 

Rodzicom z trójek grupowych przypominamy, iż w sekretariacie można odebrać pieniądze na paczki. 

Pod stoperkiem znajduje się lista na 24, 28, 29, 20 i 31 grudnia 2020 roku oraz 4 i 5 stycznia 2021. Proszę o zapisywanie na listę dzieci, które będą przeprowadzane w tych dniach. W okreśie świątecznym pracujemy w grupach łączonych. 

W ramach projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” chętne przedszkolaki z grupy V wzięły udział w konkursie plastycznym pt „Jem owoce i warzywa”. Wszyscy wykonali przepiękne prace i otrzymali odznakę "Króla owoców i warzyw". Gratulujemy!
 
 

Święty Mikołaj jest bardzo ważny w życiu dzieci. Stąd doroczne Jego święto w naszym przedszkolu. To czas radości i zabawy, drobnych upominków, czasem czasem refleksji. Nasze Panie nauczycielki zrobiły wszystko by ten dzień był dla naszych podopiecznych bardzo wesoły. Zobaczcie fotorelację.

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa V