Od zawsze naszym priorytetem jest dobro dziecka.

Nasze przedszkole to placówka o wieloletniej tradycji. Każdego dnia dokładamy starań, aby Państwa Pociechy czuły się tu jak w domu. Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczne dorastanie i umożliwić im wszechstronny rozwój, tak, aby wchodząc w szkolny etap życia były do niego dobrze przygotowane. Stawiamy na twórczość i kreatywność Waszych dzieci. Otwieramy je na świat i uczymy optymizmu.

slider image slider image slider image slider image slider image

Zapraszamy Rodziców na zajęcia otwarte w grupach -

 - wtorek , 29 maja, godz. 9.00 - grupa IV, p. Dorota Łukjańczuk

- środa, 30 maja, godz. 9.00 - grupa III, p. ALeksanra Meina

- środa, 30 maja, godz. 9.00 - grupa V, p. Urszula Gajdzińska - Kulesza

W poniedziałek, 28 maja o godzine 9.00 będą wykonywane zdjęcia w grupie V i dla dzieci z grupy IV, które odchodzą z przedszkola. Prosimy o przygotowanie ładnego stroju.

20101

Podobają się Państwu takie tulipany? A może chcielibyście umieć wykonać je samodzielnie? Jest ku temu okazja! 16 maja o godzinie 16.30 (środa), zapraszamy rodziców (bez dzieci) na warszat, który poprowadzi pani Ania Smarżewska i pokaże jak takie cuda uszyć samodzielnie. Zapewniamy chwilę spokoju od dzieci, w miłym towarzystwie ;) Zgłoszenia u pani Ani. Zapraszamy!

14 maja dwie najmłodsze grupy wyjechały na wycieczkę do Krainy Krasnoludków w Dobrzyniewie Kościelnym. Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji: przejażdżka furą, tor przeszkód, pływanie tratwą, przejażdżka na kucyku lub osiołku, zabawa na placu zabaw. Bardzo dobrze smakowało też drugie śniadanie w  krasnoludkowej świetlicy. Dzieci poznały też historię życia Krasnali oraz wygląd i sposób funkcjonowania wioski.

Serdecznie dziękujemy Pani Kamili - mamie Julki za pomoc oraz Państwu Kropiwnickim za fenistil :)

Grupa I

Grupa II

10 maja przedszkolaki z grupy V, zawitały w gościnne progi biblioteki Szkoły Podstawowej nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego. W związku z realizowanym tematem tygodniowym, przemiłe panie Bibliotekarki uzupełniły naszą wiedzę o etapach powstawania książek. Dzieci mogły również zwiedzić bibliotekę, wybrać i poczytać sobie książki, jak również porozmawiały o zasadach korzystania z książek. W nagrodę za wspaniałe zaangażowanie, panie wręczyły dzieciom przepiękne zakładki, a dzieci w podziękowaniu przekazały pracownicom biblioteki drobny upominek. To była bardzo pouczająca lekcja!